Vintage Shopping Days - 8-16 maja 2021

Kochani! już dziś zaczynają się VINTAGE SHOPPING DAYS! weźmie w nich udział 50 sklepów z całej Polski, a głównym partnerem jest nasz ulubiony Levi’s! o co chodzi w akcji?

1. zniżki i niespodzianki w sklepach vintage

każdy sklep biorący udział w akcji przygotował promocje dla swoich klientów! u nas z kodem "VINTAGESHOPPINGDAYS" macie -15% na wszystko z ventimigliavintage.com:) a to nie koniec niespodzianek... resztę zdradzimy już wkrótce na naszym instagramie:)

 

2. targi w Elektrowni Powiśle

Vintage Shopping Days rozpoczynają targi vintage w Elektrowni Powiśle! wpadajcie na poziom -1 8 i 9 maja od 10 do 21:) 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/145259944131673/

nasze ubrania i dodatki znajdziecie w sklepie Jestem Vintage :) wpadajcie koniecznie, bo jest tam mnóstwo pięknych nowości!

 

3. customizacja vintage produktów Levisa

głównym partnerem Vintage Shopping Days jest Levi’s, a od dziś do ich sklepu można przynieść swoje vintage Levisy i je spersonalizować! my zrobiłyśmy to kiedyś na Openerze w strefie Levi'sa i bardzo polecamy!!!

poza tym Levi's stworzy spersonalizowane produkty we współpracy z projektantami Jackobem Buczyńskim i Kas Kryst. Ubrania w limitowanej ilości będą dostępne w aplikacji LESS_ oraz w sklepach Levi's Tailor Shop w Elektrowni Powiśle i TFH Koncept w Warszawie.

 

podczas targów w Elektrowni Powiśle w strefie marki spotkacie influencerów, którzy będą sprzedawać ubrania ze swoje szafy. W sobotę będą tam: Ofelia Iga Kreft, Radek Pestka, Kate Zach, a w niedzielę: Angelika Warlikowska, Ola Zavi i Paulina Eko Górska.

3. daj ubraniom drugie życie z aplikacją Less_

partnerem akcji jest aplikacja Less_ , gdzie możecie kupować i sprzedawać rzeczy z drugiej ręki i vintage bez dodatkowych opłat. zobaczcie, co wrzuciłyśmy na nasz profil  🤩 💚  jeśli chcecie kupić sobie nową rzecz - zawsze zaczynajcie od sprawdzenia, czy nie możecie kupić jej z drugiej ręki! a jeśli macie w szafie ubrania, których nie nosicie, koniecznie podajcie je dalej!

buziaki!

Dejar un comentario

Todos los comentarios son moderados antes de ser publicados