hej! cudownie, że tu jesteś! mamy nadzieję, że pokochasz vintage tak jak my:) jesteśmy trzema przyjaciółkami, które połączyła miłość do mody vintage i do wartości, które się z nią wiążą. 

wszystko zaczęło się na włoskim bazarze w 2014 roku, kiedy zakochałyśmy się w idei dawania ubraniom drugiego życia. lokalni sprzedawcy powierzali innym swoje cenne rzeczy, związane z nimi wspomnienia i dobrą energię. w tamtym czasie w Polsce nikt nie znał słowa "vintage" a wielu naszych znajomych twierdziło, że kupowanie w lumpeksie to obciach. postanowiłyśmy to zmienić i przekonać do naszej nowej pasji jak najwięcej osób.

ubrania, które tu znajdziesz, są przez nas starannie wybierane na bazarach i pchlich targach w różnych zakątkach świata. za każdym razem przyciągają nas do siebie jakąś ciekawą historią, doskonałą jakością materiału i krojem, którego nie znajdziesz w żadnym współczesnym sklepie.

ubrania vintage naprawdę zmieniają całe życie. zobaczysz, jak z czasem przestaniesz kupować w sieciówkach (my już nie możemy nawet przechodzić obok!), a w Twojej szafie zamiast tony rzeczy będzie kilka(naście) tych, które naprawdę uwielbiasz i czujesz się w nich sobą!

wybieranie vintage to także bycie odpowiedzialnym za naszą Planetę. moda jest drugim przemysłem najbardziej zanieczyszczającym środowisko, dlatego jeśli tylko masz taką możliwość, kupuj rzeczy z drugiej ręki.

wszystkie nasze ubrania i dodatki są starannie przygotowywane - pierzemy i dezynfekujemy nasze produkty, tak, żeby można było nosić je od razu po dostarczeniu. 99% rzeczy jest w stanie idealnym. jeśli coś ma wadę czy było przez nas przerobione - zawsze znajdziesz taką informację w opisie.

jeśli masz jakieś pytania odnośnie produktu, sklepu czy mody vintage - odezwij się do nas na instagramie @ventimigliavintage lub napisz na ventimigliashop@gmail.com

#wearvintageandsavetheworld 🌵